What's happening?

Video Kaynakları 1323 Görüntülenme Report Error

  • Filmci Dayı viphotstream.club
Impossible Monsters izle

Impossible Monsters izle

Mar. 09, 2019United States84 Dak.
Your rating: 0
9 1 vote

Synopsis

Impossible Monsters izle türkçe dublaj Impossible Monsters full izle Impossible Monsters altyazılı hd kalitede 1080p seyret Film konusu; Uyku felci kavramı basit olarak kişinin bilinci açık ancak bedeni henüz açık değilken gördüğü rüyaları tanımlayan bir terim. Çoğu durumda halüsinasyonlar bu deneyime eşlik ediyor. Film bu durumu bir komplo unsuru olarak kullanıyor.

Impossible Monsters izle

Yönetmen Nathan Catucci’nin “İmkansız Canavarlar”ı ünlü İspanyol sanatçı Francisco Goya’nın bir cümlesiyle açılıyor, “Bilinçle terk edilmiş fantezi, imkansız canavarlar üretir.” Hırslı ve sevilen bir psikoloji profesörü olan Richard Freeman (Santino Fontana) üniversitede yürüttüğü projesinde kabuslar, rüyalar ve uyku felci üzerinde çalışır. Söz konusu çalışmanın başarısı üniversitenin dekanı Dean Gaslow (Laila Robin) için üniversiteye hibe getirebileceği için oldukça önemsenir.

Impossible Monsters filmi izle

Ancak çalışma başlangıçtan itibaren kusurludur. Katılımcıları ressam Otis (Dónall Ó Héalaí), Freeman’ın öğrencilerinden biri olan seksi Jo (Devika Bhise) ve sosyal hizmet çalışanı Leigh (Natalie Knepp) beyinlerinin FMRI taramalarına başlamadan Impossible Monsters izle önce konuşmaya bile zar zor ikna olurlar. Kısa süre sonra hayalleri ve gerçekleri arasındaki çizgi bulanıklaşmaya başlar, çalışma grubunun bir üyesi öldürülür ve her şey hızla çözülmeye başlar. Gizem gerilim türündeki bu filmi keyifle izleyeceksiniz, herkese iyi seyirler.

Impossible Monsters izle
Impossible Monsters izle
Impossible Monsters izle
Orijinal İsmi Impossible Monsters
IMDb Rating 5.4 221 oy
TMDb Puanı 4.2 10 oy

Similar titles

The Outfit izle
Terror on the Prairie izle
John Wick 3 Parabellum izle
Kiss and Kill izle Erotizm
Ucuz Roman – Pulp Fiction 4K izle
21 Bridges izle
Ölmemi İsteyenler izle 2021
Deadly Cheers izle
Taking Your Daughter – Killer in Suburbia izle
Karanlık Geçmiş (Take Back) izle
Bay Harrigan’ın Telefonu (2022) Netflix izle
Bartkowiak izle 2021 Aksiyon Filmi

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published