What's happening?

Video Kaynakları 1362 Görüntülenme Report Error

  • Filmci Dayı Viphotstream.club
Walkaway Joe izle 2018

Walkaway Joe izle 2018

May. 08, 2020United States89 Dak.N/A
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Walkaway Joe izle türkçe dublaj

Walkaway Joe

2018 tarihli bu aksiyon filmi, kendisini terk eden babasını bulabilmek için yollara düşen bir çocuğun hikayesini konu alıyor. Dallas isimli bu çocuk, bu yolculuğu sırasında bir adamla tanışacak ve işlerin seyri ondan sonra değişecektir. Bir şey uzadığı zaman “Dallas’a döndü” deriz ya hani, bakalım Dallas bu filmde neler yapacaktır?

Walkaway Joe Konusu

Dallas, birkaç kardeşi ile birlikte orta yollu bir hayat sürmektedir. Babaları kendilerini küçükken terk etmiştir. Dallas artık iyice büyümüştür ve kendilerini terk edip giden babalarını bulup hasret giderme zamanı çoktan gelmiştir. Hem Dallas ve kardeşleri aynı zamanda ona hesap sormak distemektedir. Dallas bunu kafasına koymuştur ve ne olursa olsun babasını bulacaktır. Bunun için bisikletine atlar ve yollara düşer. Bu yolculuk sırasında Joe Haley isimli bir adamla karşılaşır. Bu adam geçmişinden kurtulmak istemektedir, yani anlayacağınız derdi başından aşkındır. Ama Dallas’ı yollarda bir başına bırakmak da içine sinmez. Onun güvenliğinden kendini sorumlu hisseder ve istemeyerek de olsa mecburen onu yanına alır. Peki bu süreçte Joe ve Dallas neler yaşayacaklardır? Yoksa, yoksa Joe, Dallas’ın babası mıdır? “Yok artık daha neler, filmi anlattınız zaten” demeyin çünkü filmin bambaşka bir kurgusu var. Öğrenince şok olacağınız bu gerçek için filmi izleyebilirsiniz.

Walkaway Joe Oyuncuları

Filmin yönetmen koltuğunu Tom Wright doldururken senaryosu Michael Milillo tarafından yazılmış. “Preacher” dizisinden aşina olduğumuz Julie Ann Emery, “A Boy Called Po”dan tanıdığımız genç yıldız Julian Feder, Susan Gallagher, Andrea Frankle ve David Jensen gibi oyuncular da filmin kadrosunu oluşturuyor.

Walkaway Joe izle 2018
Walkaway Joe izle 2018
Walkaway Joe izle 2018
Orijinal İsmi Walkaway Joe
IMDb Rating 5.5 1,117 oy
TMDb Puanı 5.9 19 oy

Yönetmen

Tom Wright
Yönetmen

Oyuncular

Similar titles

Katolik Okulu Netflix izle
Cimri Scrooge: Bir Yeni Yıl Şarkısı 2022 Netflix izle
Ölüler Ordusu izle Netflix
Şafaktan Önce izle
Bi Küçük Eylül Meselesi izle JET Film
Belfast izle
Terminatör 4 Kurtuluş 4K izle
Kung-Fu Yoga izle
Grinin Elli Tonu izle – Fifty Shades of Grey
Satyameva Jayate izle
Sessiz Bir Yer 1 – A Quiet Place izle
Göz Zevki – L’uomo che guarda – Rötgenci – The Voyeur izle

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published