What's happening?

Video Kaynakları 87 Görüntülenme Report Error

  • Filmci Dayıhotstream.club
Cracked Kore Filmi izle

Cracked Kore Filmi izle

Feb. 24, 2022Thailand93 Dak.N/A
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Cracked 2022 izle ⚡ Cracked full hd kore filmi izle Cracked türkçe dublaj ve altyazılı izle Cracked 4k 1080p 720p izle ⭐ Film konusu, Ruja’nın babası henüz ölmüştür ve ona mirasını da bırakmıştır. Ancak ressam olan Ruja’nın babası bu mirasın içinde kendi resim koleksiyonunu da kızına emanet etmiştir. Ruja ise ne babasının ıssızlığın ortasındaki malikanesine ne de bu resimlere hiçbir ilgisi yoktur ve hatta Ruja olabildiğince çabuk bu resimlerden kurtulmayı istemektedir.

Ruja ve kızı Rachael istemeseler de Ruja’nın babasının evine gelirler ve sadece birkaç günlüğüne burada kalacaklardır. Çünkü Rachael hastadır ve ameliyat olmazsa kör olacaktır. Fakat bu ameliyat için çok fazla para gereklidir. Ruja ise babasının resimlerini almak isteyen bir milyoner olduğunu ev bu resimler için bir servet ödemeye hazır olduğunu öğrenmiştir. Bu yüzden de Ruja henüz çok genç ancak çok yetenekli olan bir sanat restoratörü tutar. Bu kişi ise Tim’dir. Tim resimleri onaracaktır ve sonra da Ruja kızı için resimleri satacak ve sonsuza dek geçmişinden de kurtulmuş olacaktır.

Tim resimleri gördüğünde resimlerin üzerinde çatlaklar olduğunu fark eder ve bu çatlakları da sabırla onarmalıdır. Fakat her geçen gün Tim bir çatlağı onardığında başka bir çatlağın ortaya çıktığını fark eder. Bu sırada ise Ruja’nın sabrı tükenmektedir. Ancak bu çatlaklar arttıkça evde de garip olaylar olmaya başlar ve sonunda da Tim dayanamaz ve neler olduğunu Ruja’ya sorar. Ruja ise konuşmak yerine Tim’in bir an önce işini bitirmesini ve bu evden gitmeyi istemektedir.

Cracked Kore Filmi izle
Cracked Kore Filmi izle
Cracked Kore Filmi izle
Cracked Kore Filmi izle
Cracked Kore Filmi izle
Orijinal İsmi ภาพหวาด
IMDb Rating 5.1 325 oy
TMDb Puanı 5.056 9 oy

Similar titles

Constantine: City of Demons – The Movie izle
Anchor izle
Zamanda Tutsak izle 2021
Buz Yolu izle 2021
Kutsal Olmayan izle 2021
Raman Raghav 2.0 izle
Rogue Agent izle
Upgrade izle
Islıkçılar – La Gomera izle
Knives Out izle – Bıçaklar Çekildi
Master izle 2021 Hint Filmi
Amerikan Sapığı 2 izle

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published