What's happening?

Video Kaynakları 128 Görüntülenme Report Error

  • Filmci Dayıhotstream.club
V for Vengeance izle

V for Vengeance izle

Jun. 07, 2022United States85 Dak.R
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

V for Vengeance izle V for Vengeance türkçe dublaj ve altyazılı izle V for Vengeance full hd filmi izle 1080p 4k 720p tek part seyret

İlk gösterimini 7 Haziran 2022 tarihinde yapan ve 4k formatta bir film olan V for Vengeance, Emma ve Scarlett isimli iki vampir kardeşin başından geçen olayları ele alıyor. Bir gün Kate adındaki küçük kız kardeşlerinin son derece kötücül bir vampirin liderlik ettiği bir grup tarafından kaçırıldığını öğrenen iki genç vampir, kardeşlerini kurtarabilmek için önlerine çıkan herkesi yok etmeye hazırdır. Amerika Birleşik Devletleri yapımı olan bu filmin yönetmenlik koltuğunda Kelly Halihan otururken, filmin senaristliğini ise Steven Paul ve Peter Moore Smith üstleniyor. Fantastik ve aksiyon türlerinde olan bu heyecanlı film, IMDB’den de 3.5 puan alıyor. Filmin oyuncu kadrosunu ise Jocelyn Hudon, Grace Van Dien, Pauline Dyer, Alix Villaret, Graham Greene, Isabel Birch ve Jason Burkart gibi isimler oluşturuyor.

Emma ve Scarlett diğer vampirlere göre biraz daha farklı olan; özgür ruhlu ve asi iki genç vampirdir.Bu iki kardeş, kendilerine karşı gelmeyenlere karşı her zaman iyi davranan; kendilerine kötülük yapanlara ise onları yok edene kadar düşman olmaktadır. Son zamanlarda tam da hayatlarını yoluna koyduklarını düşünen bu iki kardeşin, kendilerini çok tehlikeli bir savaşın içerisinde bulmaları uzun sürmeyecektir. Çünkü Scarlett ve Emma, şimdiye kadarki en büyük düşmanlarıyla bir kez daha karşılaşmak üzeredir. Ebeveynlerinin ölümüne neden olan Thorn isimli kötücül bir vampir ve onun yandaşları, bir kez daha Scarlett ve Emma’yı karşısına almıştır. 

İki genç vampirin küçük kız kardeşleri Kate, Thorn tarafından kaçırılmış ve tutsak tutulmaktadır. Vampirlerin her şeyden ve herkesten üstün olduğunu sanan Thorn’u sonsuza kadar yok etmek için yola çıkan Emma ve Scarlett, bu ölümcül yolculukta birçok zorlukla karşı karşıya kalacaktır. Ancak iki genç vampir, hem kardeşlerini kurtarabilmek hem de acımasız bir şekilde Thorn tarafından katledilen ebeveynlerinin intikamını alabilmek için bu kanlı savaşa girişmekten hiçbir şekilde korkmayacaktır.

V for Vengeance izle
V for Vengeance izle
V for Vengeance izle
V for Vengeance izle
Orijinal İsmi V for Vengeance
IMDb Rating 3.5 193 oy
TMDb Puanı 6.848 46 oy

Similar titles

Benim Adım İntikam 2022 Netflix izle
Black Box izle
Indiana Jones 5 izle
Mortal izle – Fantastik
Cennet ve Yeryüzü izle – Heaven And Earth
The Climbers – Pan deng zhe izle
Major izle
Kate izle – Netflix Filmi
3 Tickets to Paradise izle
The Rental izle 1080p Ultra
Cehennem Melekleri 3 – The Expendables 3 izle
Terminatör 1 – Yok Edici 4K izle

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published