What's happening?

Video Kaynakları 42 Görüntülenme Report Error

  • Filmci Dayıhotstream.club
Narziss und Goldmund

Narziss und Goldmund

Mar. 12, 2020110 Dak.
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Narziss ve Goldmund, Hermann Hesse’nin 1930’da yazdığı bir öyküdür. Öykü, iki arkadaşın karşılaştığı zorlukların ve çatışmaların hikayesi olarak konu edilmektedir.

Narziss ve Goldmund, aynı köyün iki çok farklı insanını temsil eder. Narziss, bir kilisenin baskısı altında gelişen bir öğrencidir ve akademik hayatını seçer. Goldmund ise bir köylüdür ve kendini daha çok sanatçı olarak görmektedir.

Başlangıçta, aralarındaki ilişki çok soğuktur ve Goldmund’un hayatındaki bazı kararlar onu Narziss’in üstünde gördüğü eğitimli insanların dünyasından uzaklaştırır. Ancak, Goldmund’un deneyimleri arttıkça, Narziss daha çok anlar ve arkadaşlarının ne kadar özel olduğunu görür.

Yolculuklarının sonunda, Narziss ve Goldmund, kendi aralarındaki farkların ötesinde, her ikisinin de önemli öğelerinin olduğunu fark ederler. Narziss hayatını eğitime ve teorik bilgiye adamışken, Goldmund’un hayatının anlamından artık sadece sanatla ilgili olduğunu anlar.

Narziss ve Goldmund, yaşadıkları zorlukların üstesinden gelen iki arkadaşın hikayesini anlatır. Onların aşk ilişkisi, hayatlarının gerçek önemini anlamalarını ve birlikte öğrenebilecekleri çok şey olduğunu gösterir.

Narziss und Goldmund
Narziss und Goldmund
Orijinal İsmi Narziss und Goldmund
TMDb Puanı 6.2 47 oy

Similar titles

Rag Doll izle
The Roads Not Taken izle
Asla Pes Etme: İsyan izle
Hustle izle 4K Netflix
Kan ve Kemik – Blood and Bone
Ay’da İlk İnsan izle
Sevgili Monica 2022 Netflix izle
Lamborghini: Efsanenin Ardındaki Adam
İhtiyar Delikanlı – Oldboy 4K izle
Nefes Al izle Breathe
Müzik Öğretmeni izle – La Pianiste (2001)
Tunus’ta Bir Divan (2019) izle