What's happening?

Video Kaynakları 10503 Görüntülenme Report Error

  • Filmci Dayıhotstream.club
Top Gun 2 Maverick

Top Gun 2 Maverick

Maverick, en büyük korkularıyla yüzleşmek zorunda kalır.May. 24, 2022United States130 Dak.PG-13
Your rating: 0
8.1 13 votes

Synopsis

Top Gun 2 Maverick, Tom Cruise’un başrolünde olduğu, 2022 yılında yayınlanan bir savaş filmidir. Filmin konusu, Maverick adlı bir pilotun, İskoçya’daki bir savaş uçuş okulunda öğretmen olarak görev yapmasının hikayesini anlatmaktadır.

Film, Maverick’in deneyimli bir uçuş insanı olan Pete “Maverick” Mitchellinin, görevini üstlendiği uçuş okulunda genç pilotları yetiştirmeye çalışmasının öyküsünü takip ediyor. Maverick, kariyeri boyunca kendine özgü uçuş stillerini geliştirirken, genç pilotlarının başarılı olmasını sağlamaya çalışır. Maverick, bunu yaparken kendi travmalı geçmişinden uzaklaşmak için de mücadele eder.

Maverick, efsanevi uçuş kadrosunda Maverick, Goose, Iceman, Cougar ve diğerleriyle birlikte efsanevi Top Gun okulunu tekrar canlandırmaya çalışır. Maverick, okulun kurallarına ve direktiflerine uymayı öğretirken, kendi özgür uçuş tarzını ekleyerek, genç pilotlarının inanılmaz yeteneklerini keşfetmelerine yardımcı olur.

Maverick’in, okuldaki başarısı için, kendisine çok kötü geçmişten gelen travmaları yüzünden mücadele etmesi gerekiyor. Maverick, kendini bu travmalardan arındırmaya ve genç pilotlarının başarılı olmasını sağlamaya çalışırken, eski dostu Iceman, Maverick’in geçmişten gelen travmalarının üstesinden gelmesini sağlamaya çalışır.

Maverick, kariyeri boyunca uçuş stilleri geliştirirken, öğrencilerine de ders vermektedir. Maverick, uçuş hakkında çok şey öğrenir, ancak tekrar kendi travmalı geçmişiyle baş etmeyi öğrenmek zorunda kalır. Maverick, çok uzun süredir hayal ettiği geleceğe ulaşana kadar, kendi travmalı geçmişiyle başa çıkmayı öğrenmek zorundadır.

Top Gun Maverick, Maverick’in, öğrencilerinin başarısını sağlamak için kendi travmalı geçmişinden uzaklaşmaya çalışırken, kendini yetiştirmeye çalışmasının hikayesini anlatmaktadır. Maverick, kariyeri boyunca geliştirdiği uçuş stillerini, öğrencilerinin başarısını sağlamaya yardımcı olurken, kendi travmalı geçmişinden arındırılıp geleceğe ulaşmayı da hedefler.

Top Gun 2 Maverick
Top Gun 2 Maverick
Top Gun 2 Maverick
Top Gun 2 Maverick
Top Gun 2 Maverick
Top Gun 2 Maverick
Top Gun 2 Maverick
Top Gun 2 Maverick
Top Gun 2 Maverick
Top Gun 2 Maverick
Orijinal İsmi Top Gun: Maverick
IMDb Rating 8.3 527,991 oy
TMDb Puanı 8.31 6,083 oy

Yönetmen

Oyuncular

Similar titles

Elveda Oğlum – So Long My Son izle
Deccal – Antichrist (2009) izle
Bayan Devrim izle – Misbehaviour
İlk Görüşte Aşk izle
Diorama 2022 Netflix izle
Emmanuelle 2 Bir Kadının Sevinçleri izle
Trees of Peace 2021 4K izle
Sergio izle Netflix filmi
Bembeyaz
Serious Men izle – Komedi
Sokak Dansı 3 – Step Up 3D
The Guitar – Gitar (2008) izle