What's happening?

Video Kaynakları 37 Görüntülenme Report Error

  • Filmci Dayıhotstream.club
Wounds

Wounds

Jan. 26, 2019United States94 Dak.R
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Wounds, babasının ölümünden sonra New Orleans’da yaşayan Will’in (Armie Hammer) hikayesini anlatır. Will, küçük bir bar olan Deslonde’da gece vardiyasına alınmıştır. Ancak, barın arkasında bulunan özel bir masada, müşterilerinin cep telefonlarıyla birlikte bıraktıkları garip bir cihaz bulur. Cihaz, Will’in hayatının düzenini değiştirmesini sağlar ve kötü bir kısır döngünün ortasına sürükler.

Will, onu takip eden kötü olayların gerçek nedenini öğrenmek için kendini karanlık bir seyahate atar. Bu seyahat, onu çok kötü şeylere itiyor ve Will, kötüler tarafından kontrol edilen bir dünyaya götürüyor. Will, bu olayların arkasındaki kötü gücün nedenlerini ve kötülerin kim olduğunu öğrenmek için çok zorlu bir yolculuğa çıkıyor.

Will, karanlık dünyada önce kendini, sonra da kendisini çevreleyen insanları korumaya çalışıyor. Gizemli, tehlikeli ve gerçeğin peşinden gitmek, Will için çok zor bir süreç oluyor. Gizemden ve ölümden uzak durmak için Will, güçlerini kullanıyor ve kendini büyük bir savaşa atıyor. Savunma ve kurtarma konusunda, kendisini çevreleyen insanların da yardımıyla, Will, kötüleri ve karanlık güçleri yenmek için mücadele ediyor.

Wounds
Wounds
Wounds
Wounds
Orijinal İsmi Wounds
IMDb Rating 4.1 19,983 oy
TMDb Puanı 4 701 oy

Similar titles

Homestay 2022 4K izle
Striptease- Striptiz izle
Görünmez Adam izle – The Invisible Man
Bartkowiak izle 2021 Aksiyon Filmi
Goosebumps 2 Perili Cadılar Bayramı izle
Operation Gold Fish izle
Soysuzlar Çetesi – Inglourious Basterds 4K izle
Madha izle – Hint Filmi
Underwater izle Derin Sular Korku
Pig – Domuz (2021) izle
Derin Korku (2019) izle
Knuckledust: Dövüş Kulübü izle