What's happening?

Video Kaynakları 74 Görüntülenme Report Error

  • Filmci Dayıhotstream.club
Biz Hep Şatoda Yaşadık

Biz Hep Şatoda Yaşadık

May. 17, 2019United States96 Dak.N/A
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Biz Hep Şatoda Yaşadık, 2018 yapımı bir Amerikan gerilim-gizem filminin başrollerini Sebastian Stan, Taissa Farmiga, Alexandra Daddario, Crispin Glover ve Anne Hathaway’in paylaştığı bir film. Filmin yönetmeni Stacie Passon tarafından yönetilen ve basit bir şehir kasabasının kötü kaderli bir ailenin yaşamını konu alan filmin konusu şudur:

Mary Katherine ve kız kardeşi Constance Blackwood, babalarının ölümünden sonra, üvey anneleri ve onun kısa süreli sevgilisi ile birlikte kasabanın dışına taşındıkları Blackwood Manor’da yaşamaya başlarlar. Mary Katherine, annelerinin ölümünden suçlu olarak görülen ama aslında suçsuz olan kardeşi Constance’in güvenliğini sağlamak için kasabanın dışında yaşamaya karar verir.

Constance, olayların içinde küçük bir çocuk gibi davranırken, Mary Katherine kendisini korumak için ailesinin kötü kaderini değiştirmeye çalışır. Mary Katherine, kasabanın kötü kaderli ailesini kurtarmak için çalışırken, kasaba halkının kendilerine karşı gelmesiyle de mücadele eder.

Mary Katherine, kasabada kendilerine karşı duyulan nefreti azaltmak ve kötü kaderlerini değiştirmek için çabalarına devam eder. Ancak olaylar çıkışını bulmaz ve çevredeki insanların kendilerine karşı duydukları nefret ve kötü kaderleri etkilemeye devam eder. Mary Katherine ve Constance, ailelerini tehlikeye atmamak için kasabaya geldikleri günkü gibi birlikte ve güvende yaşamaya devam etmeye çalışırlar.

Biz Hep Şatoda Yaşadık
Biz Hep Şatoda Yaşadık
Biz Hep Şatoda Yaşadık
Biz Hep Şatoda Yaşadık
Biz Hep Şatoda Yaşadık
Biz Hep Şatoda Yaşadık
Orijinal İsmi We Have Always Lived in the Castle
IMDb Rating 5.6 8,271 oy
TMDb Puanı 5.478 246 oy

Yönetmen

Yönetmen

Oyuncular

Similar titles

Fabricated City 2017 Kore Filmi izle
İntikam Vakti izle 2021
Hızlı ve Öfkeli 5: Rio Soygunu – Fast Five izle
Kelly Çetesi’nin Gerçek Hikayesi
Death of Me izle – Korku Filmi
No Good Deed izle – Gerilim
The Hunting izle
James Bond Skyfall izle
Abandoned izle
Blood Orange izle
Kimi (2022) izle
Implanted izle Bilimkurgu Filmi