What's happening?

Video Kaynakları 77 Görüntülenme Report Error

  • Filmci Dayıhotstream.club
Cin Sureti

Cin Sureti

Feb. 24, 2023Turkey75 Dak.N/A
Your rating: 0
10 3 votes

Synopsis

Cin Süreti, korku ve gerilim türlerinde bir filmdir. 1980’lerin başında, parapsikolojik araştırmalarının sonuçları hakkında konuşan bir dizi ünlü bilim adamının katıldığı bir çalışma grubu tarafından yönetilen bir grup öğrenci, bir köyde gizemli bir kabile tarafından çağrılır.

Köyde, kabiledeki kötü ruhların çıkışını engellemek için başlatılan bir tören vardır. Öğrenciler, bu törenin bir parçası olarak köyün kahramanı olan bir ruha türbin yapmaları gerektiğini öğrenir.

Köyün kahramanı olarak ruhun çıkışını engellemek için öğrencilerin yapması gereken, Cin Süreti adındaki büyülü bir cinsel dansı uygulamalarıdır. Öğrenciler, bu sihirli dansı öğrendikten sonra köyün sakinleri tarafından kutlanmıştır.

Köyün kahramanı ruh, öğrencileri kötü ruhlardan korumak için güçlü bir büyü kullanmaya zorlar. Öğrenciler, bu güçleri kontrol etmek için zorlu bir mücadele içerisine girer.

Film, bu zorlu mücadeleyi izleyerek başlar ve öğrencilerin köyün kahramanı ruhu kötü ruhlardan koruyabilecekleri bir büyü kullanmayı öğrenmeleriyle sonuçlanır. Film, öğrencilerin kötü ruhlardan kurtulmalarının simgesel bir ifadesi olarak öğrencilerin kötü ruhların etkisinden kurtulmalarının kendileri için önemli bir anlam taşıdığını vurgular.

Orijinal İsmi Cin Sureti
IMDb Rating N/A N/A oy

Similar titles

Black Box izle
The Dead Don’t Die izle
Ayla
Boyz In The Wood izle
Nefesini Tut 2
Dawn Breaks Behind the Eyes izle
Siccîn 1 izle sansürsüz
Çernobil’in Sırları izle Chernobyl Diaries
Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu izle
Nalan izle yerli film
Goosebumps 2 Perili Cadılar Bayramı izle
Korku Kapanı 7: Başlangıç izle