What's happening?

Video Kaynakları 62 Görüntülenme Report Error

  • Filmci Dayıhotstream.club
France

France

Aug. 25, 2021France133 Dak.N/A
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

2021 yapımı France filmi, başarısız bir ön satış işine sahip olan ve ailesinin içinde bulunduğu finansal sıkıntıların ortasında ezilen ve kızını iki yıldır göremediği Olivier’in hikayesini anlatıyor.

Olivier, yeni bir şans arayışı içinde, kendisine çok uzakta, her şeyi değiştirebilecek bir yolculuğa çıkmak için karar verir.Olivier, gelişmekte olan ve çoğu zaman huzursuz bir ülke olan Güney Afrika’ya gider. Burada, kendisini çok farklı bir kültürün ortasında bulur; sadece kendisi değil, aile ve arkadaşları için de umutlu olan bir gelecek.

Olivier, Güney Afrika’da kendini tehlikeli ve belirsiz bir durumda bulur. Yabancı olmasından dolayı, ülkenin kendi içindeki çatışmalarının küçük bir parçasına dönüşmekten korkar. Ancak, arkadaşı ve öğretmeni Bernard ile tanıştığında, Olivier, ülkenin gücünü ve kültürünün derinliğini keşfeder.

Olivier, Güney Afrikalıların kendisine gösterdikleri ilgiden ve destekten çok etkilenir ve bir gün kendi ülkesine dönebilecek gücünü bulur. Güney Afrikalı arkadaşları ile olan dostluğu, Olivier’in ailesini bulmasına ve onların finansal sıkıntılarından kurtulmasına yardımcı olur.

Olivier, Güney Afrika’daki maceralarından geri döndükten sonra, öğrendiği bilgi ve deneyimlerini kullanarak, ailesi ve arkadaşları için mükemmel bir ön satış işi oluşturur.

Film, Olivier’in Güney Afrika macerasının insanların arasındaki ilişkilerde, insanlık için kutsal olan bağımsızlık, özgürlük ve cesaretin önemini vurgulamaya çalışır. Olivier’in başarısı, ülkesinin içinde bulunduğu finansal sıkıntıları çözmek için bir çözüm olarak görülür. Film, Olivier’in uluslararası macerasının başarısının arkasındaki gücün, anlamlı ilişkiler ve cesaret olduğunu gösterir.

France
France
France
France
Orijinal İsmi France
IMDb Rating 5.9 3,617 oy
TMDb Puanı 5.2 126 oy

Yönetmen

Bruno Dumont
Yönetmen

Oyuncular

Similar titles

Manikarnika Jhansi Kraliçesi izle
Malèna izle
Capone izle – Fonzo Yüksek Kalite
Dikkat Şehvet izle
5×2 – Beş kere iki izle
Ana izle
The Violence Action 2022 Netflix izle
Hazine
Amanat izle – romantik
Clara Sola izle
Toz Ol – Skiptrace izle
The Noel Diary – Noel Günlüğü Netflix izle