What's happening?

Video Kaynakları 82 Görüntülenme Report Error

  • Filmci Dayıhotstream.club
Illicit Desires

Illicit Desires

Apr. 03, 2018United States81 Dak.N/A
Your rating: 0
10 2 votes

Synopsis

Illicit Desires, korku ve gerilim türleriyle etkileyici bir filmdir. Film, genç bir kadın olan Ashley’in, kötü bir şehrin karanlık sokaklarında kendisini arama çabasını izliyor. Ashley, geçmişini ararken, korku ve gerilim içeren yolculuğa çıkar. Her yolculuğu sırasında, Ashley’i bekleyen kötü olasılıkların ötesinde, bu kötü şehrin hayatının içinde saklı olan sırları keşfetmeye başlıyor.

Ashley, eski arkadaşı ve sevgilisi Eric ile tekrar bir araya geliyor. Ancak, Eric’in o kötü şehirde gerçek amacının ne olduğunu keşfetmek, çok daha fazlasının arkasında olduğunu anlıyor. Hırsızlar, trafikçiler, aşırı güvenlik önlemleri ve Ashley’nin korku ve gerilim arasındaki zorlu yolculuğu, iki arkadaşın arasında olduğu gibi, kötü şehirde çok daha kötü bir sırrın ortaya çıkmasına yol açıyor.

Yol boyunca, Ashley, kendi hayatının kontrolünü geri almak ve geçmişiyle yüzleşmek için cesaret gösteriyor. Ancak, kötü şehrin karanlık sokaklarındaki tüm kötülükler ve lanetler, Ashley’i çok daha fazla tehlikeye atıyor. Yolculuğu boyunca, Ashley, kendisini kötülüklerden korumak ve geçmişinin sırrını ortaya çıkarmak için zorlu bir dövüşe girişiyor. Illicit Desires, Ashley’in macerasını izlemek için bir davet olarak görev yapan ve karanlık geçmişin kötülükleriyle yüzleşmek zorunda kaldığında, geleceğini değiştirmeye çalışmasını anlatıyor.

Illicit Desires
Orijinal İsmi Illicit Desires
IMDb Rating 3.8 218 oy
TMDb Puanı 4.913 23 oy

Similar titles

Ölüm Yarışı 1 izle
Teksas Katliamı izle
Kara Şövalye Yükseliyor – The Dark Knight Rises 4K izle
Hızlı ve Öfkeli 4 – Fast & Furious izle
Sonsuz Aşk izle Endless Love
6 Underground izle
Benim Güzel Idaho’m izle
Aşk Mevsimi – The Graduate – Mezun (1967) izle
Görevimiz Tehlike 7: Ölümcül Hesaplaşma Bölüm 1
Cliff Walkers izle – Suç Filmi
Antidote izle – Korku 2021
365 Gün izle Erotik film