What's happening?

Video Kaynakları 1104 Görüntülenme Report Error

  • FİLMCİ DAYI VİPhotstream.club
Max Cloud

Max Cloud

Dec. 18, 2020United Kingdom88 Dak.N/A
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Max Cloud izleme Film 1990 yılında geçmektedir. Genç Sarah Max Cloud adlı oyun başta olmak üzere bir video oyunu bağımlısıdır. Sarah’ın babası ise onun bu kadar çok oyun oynamasına üzülmektedir. Sarah’ın onu dinlememesinin üzerine oyun konsolonun kontrol kolunu ondan alır ve haftasonu oyun oynamasını yasaklar. Bunun üzerine Sarah her gün sonsuza kadar oyun oynayabilmeyi diler.

Max Cloud Filmi Full izle

Tam o sırada oynadığı oyun Max Cloud’da ekranda bulunan Uzay Cadısı adlı karakter onu duymuştur. Dileğini gerçekleştiren Cadıi, Sarah’ın, Max Cloud adlı oyunun içine girmesini sağlamıştır. Max Cloud adlı karakter kendisinin galaksiler arası bir barış koruyucusu olduğun söylemektedir.  Max Cloud  720p Hd izle Sarah oyunda onun aşçısı olan karakterin içine girmiştir ve oyunu artık bu dünyadan sonsuza kadar oynayabilecektir. Sarah bu durumun aslında iyi olmadığını ve gerçek dünyaya gitmek istediğini fark edecektir.

Max Cloud türkçe dublaj izle

Sarah çok sevdiği video oyunun içine hapsolduğu sırada arkadaşı Kovboy onun evine gelmiştir. Kovboy, Sarah’ın sesini duyabilmekte fakat odada görememektedir. Sarah ona oyun konsolunun içerisinden seslenmektedir. Buna inanmakta zorlanan Kovboy sonradan buna ikna olup onun oyundan çıkması için oyunu bitirmeleri gerektiğini düşünür. Bu fikirde anlaşan ikili oyunu oynamaya başlar. Kovboy yanında getirdiği kontrol kolu ile Sarah’ı oyunda yönlendirmektedir. Max Cloud tek parça izle  Bu sırada Max Cloud’un gemisi hapishane olarak kullanılan bir gezegene acil iniş yapmıştır ve kullanılamaz haldedir. Gezegende bulunan şeytani karakter Revengor gemiyi ele geçirmek isteyecektir. İkili oyunu bitirmek için Revengor’u yenip gezegenden kurtulmalıdır.

Max Cloud
Max Cloud
Max Cloud
Orijinal İsmi Max Cloud
IMDb Rating 4.7 5,234 oy
TMDb Puanı 5 36 oy

Yönetmen

Martin Owen
Yönetmen

Oyuncular

Similar titles

Legacy of Lies izle – Aksiyon
Hızlı ve Öfkeli 4 – Fast & Furious izle
The Professor – Profesör izle
Aşk Enkazı izle
İçerideki Adam 2 Muhbir izle
Eurovision Şarkı Yarışması: Fira Saga’nın Hikâyesi izle
Yenilmezler 1 izle – The Avengers
Yeşil Dev – Hulk 1 izle
Prensin Düğünü Netflix Filmi izle
Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi 4K Film izle
Düğün Dernek 2: Sünnet izle sansürsüz
My Best Friend’s Exorcism (2022) izle