What's happening?

Video Kaynakları 84 Görüntülenme Report Error

  • Filmci Dayıhotstream.club
Sen Benimsin – La Piscine

Sen Benimsin – La Piscine

Jan. 31, 1969France123 Dak.N/A
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

La Piscine adlı 1969 yapımı Fransız-İtalyan romantik dram filmi, yönetmen Jacques Deray’in başarılı yapımıdır. Film, eski sevgilisi Marianne’in arkadaşlarıyla buluşmasını istemeyen ve kızının arkadaşıyla çok yakın bir bağ kurmasına karşı çıkan, şiddetli bir aşk üçgeni hikayesini anlatıyor.

Film, ünlü Fransız şarkıcısı Alain Delon ile Romy Schneider’in başrollerini paylaştığı üçlü bir aşk hikayesini anlatıyor. Delon, aşk üçgenindeki orta kişi olan ve kızının arkadaşıyla olan ilişkisine çok öfkelenen, kırılgan Richard’ı oynuyor. Schneider ise, Marianne olarak, Richard’ın eski sevgilisi ve kızının arkadaşı olan kahramanı canlandırıyor.

Filmin başlangıcında, Richard ve Marianne, zengin bir arkadaşının muhteşem bir havuzlu evinde onunla birlikte tatil yapmak için Fransa’ya giderler. Richard, Marianne’in arkadaşıyla çok yakın bir bağ kurduğunu görmekten dolayı çok öfkelenir ve onunla arası bozulur. Sonrasında, Marianne ve arkadaşı arasındaki ilişki gittikçe derinleşir ve Richard bunu gözlemleyemez. Bir süre sonra, Richard’ın kızı Penelope, Marianne’in arkadaşıyla da yakınlaşmaya başlar. Richard, bu ilişkiden çok öfkelenir ve onları üçüncü bir kişi olarak ortaya çıkarlar.

Bu, Richard, Marianne ve arkadaşı arasındaki üçgenin başlangıcıdır. Üçüncü kişi olmasının yanı sıra, Richard’ın kızının arkadaşıyla olan ilişkisi de, konuşulup tartışılmak zorunda kalacak bir konu olur. Richard, iki kişinin arasında kendini dışlayan üçüncü bir kişi olarak hissederken, Marianne ve arkadaşı arasındaki ilişki de onu çileden çıkarır.

Film, üçlü aşk üçgeni ve Richard’ın kızının arkadaşıyla olan ilişkisi arasındaki güçlü gerilimleri ve öfkeli konuşmalarının etkileyici ve çarpıcı anlarını gösteriyor. Film, Richard’ın zorluklarla karşı karşıya kalmasını ve Marianne ve arkadaşı arasındaki aşkının ne kadar güçlü olduğunu gösteriyor. La Piscine, kırılgan ilişkiler ve öfkeli konuşmalar arasında gerilimlerle dolu, çarpıcı bir aşk üçgeni hikayesi anlatmak için harika bir filmdir.

Sen Benimsin – La Piscine
Sen Benimsin – La Piscine
Sen Benimsin – La Piscine
Sen Benimsin – La Piscine
Sen Benimsin – La Piscine
Sen Benimsin – La Piscine
Sen Benimsin – La Piscine
Sen Benimsin – La Piscine
Sen Benimsin – La Piscine
Sen Benimsin – La Piscine
Orijinal İsmi La Piscine
IMDb Rating 7.1 10,851 oy
TMDb Puanı 7.027 382 oy

Yönetmen

Jacques Deray
Yönetmen

Oyuncular

Alain Delon isJean-Paul
Jean-Paul
Jane Birkin isPenelope
Penelope
Paul Crauchet isL'inspecteur Lévêque
L'inspecteur Lévêque
Maddly Bamy isLa mulâtre
La mulâtre
Stéphanie Fugain isUne amie à la party
Une amie à la party

Similar titles

Geçen Yaz
System Crasher – Oyunbozan (2019) izle
İhtiyar Delikanlı – Oldboy 4K izle
The Dawn izle
Gecenin Rengi izle -Color of Night
7 Tutsak izle 2021
Impulse izle – Dürtü
The Room – Oda 2019 Full izle
Çapkın – Skin Deep (1989) izle
God, Sex and Truth izle
Benedetta izle erotizm
The Professor – Profesör izle