What's happening?

Video Kaynakları 59 Görüntülenme Report Error

  • Filmci Dayıhotstream.club
Simple Passion

Simple Passion

Jan. 14, 2021France99 Dak.N/A
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Simple Passion, 2021 yapımı Fransız yönetmen Éric Rohmer’in dram ve romantik türlerinde yer alan filminin konusu, Anne’in (Emmanuelle Béart) çevresindeki karakterlerin arasında arzulanan, mutlu olunan ve üzülen bir aşk hikayesi.

Anne, Paris’te yalnız yaşayan, güzel ve sevecen bir kadındır. Çalışmak için Fransa’nın güneyindeki bir kasaba olan Aix-en-Provence’ye taşınmıştır ve burada, tuhaf bir kapıcı olan Régis ile tanışır. Régis, ona her hafta sonu birkaç saatte bir kahvaltı yapmaya davet eder. Bu arada, Régis’in arkadaşı Philippe de ona ilgi göstermeye başlar. Anne, Régis’in samimiyeti ve Philippe’in yakınlığı arasında kendini kaybeder.

Anne, Régis ve Philippe arasında bir ilişki kurmaya çalışır. Ancak, her iki erkek de onun için farklı hisler duymaktadır. Régis, onun kalbini kazanmaya çalışırken, Philippe de ona içtenlikle yaklaşmaktadır. Anne, bu iki erkek arasında kararsız kalarak, gizli arzularının arasında kalır.

Anne, Régis ile Philippe arasında yaşanan karmaşık ilişkiden sonra, kendisini kaybeder ve bir süre sonra, kendisini Aix-en-Provence’den çıkmaya karar verir. Bu, ona yeni bir başlangıç olarak, kendisine güveni geri kazanmak için fırsat tanır.

Simple Passion, arzulanan, mutlu olunan ve üzülen bir aşk hikayesinin keskin, sürükleyici gerçekçiliğiyle kendini gösteren bir film. Anne, aradığı sevgi arasındaki çatışma ve türlü arzuları arasındaki çelişkiyi çözmeye çalışırken, kendini daha önce hiç bilmediği bir yolculuğa çıkarıyor.

Simple Passion
Simple Passion
Simple Passion
Simple Passion
Orijinal İsmi Passion simple
IMDb Rating 5.4 719 oy
TMDb Puanı 5 33 oy

Similar titles

Karanlıkla Karşı Karşıya izle
Dante Yanardağı izle
The Last Full Measure izle
Baggio: İlahi At Kuyruğu izle 2021
The Coma – Koma (2020) izle
The Forest of Love izle
Polar – Zıtlaşma izle 2019 Netflix
Sonchiriya izle
Money Fight izle 2021
İnsan Kırkayak 2 – The Human Centipede 2
After Porn Ends 3 izle
Kayıp Şehir – The Lost City (2022) izle