What's happening?

Video Kaynakları 85 Görüntülenme Report Error

  • Filmci Dayıhotstream.club
Sogno

Sogno

Jan. 03, 1999Italy28 Dak.N/A
Your rating: 0
9 1 vote

Synopsis

Sogno, başarısız bir çift olan Jeff ve Karen’in evliliğinin krizi yaşadığı bir dönemde geçmektedir. Üç çocukları olan çift, birbirlerine olan sevgilerini yitirmiş ve tarafların arasındaki kutuplaşma artmıştır. Çift, bu aradaki uçurumu kapatmak için çabalamaktadır.

Karen’in arkadaşı, kendilerine özel bir tatil için yeni bir bölgeyi önermektedir. Karen bu tekliften çok hoşlanır ve çift, sevgi ve yakınlıklarını tekrardan kazanmak için bu tatili gerçekleştirmek üzere harekete geçer.

Jeff ve Karen, böylece tatil için Yeni Zelanda’ya yolculuk eder. Yolculuk boyunca, çiftin arasındaki kutuplaşmayı kapatmak ve kendilerine olan sevgilerini tekrardan kazanmak için birbirlerine yardımcı olmaya çalışırlar. Yeni Zelanda’daki yeni ortam, çiftin arasındaki uçurumu kapatmaya destek verir. Böylece, kendileri için özel keşifler yaparken, Jeff ve Karen arasındaki ilişki güçlenmeye başlar.

Tatil sırasında, Jeff ve Karen, çocuklarının dünyasının gözüyle bakmayı ve onlara karşı daha sevecen olmayı öğrenir. Ayrıca, Yeni Zelanda’nın güzelliği karşısında, çiftin arasındaki sevgi yeniden canlanır.

Tatil bittiğinde, Jeff ve Karen çok farklı insanlar olarak eve döner. Artık aralarındaki kutuplaşma ortadan kalkmıştır ve tarafların arasında tekrar sevgi ve yakınlık vardır. Ayrıca, çiftin arasındaki bağların güçlenmesi, çocuklarının da hayatını değiştirecektir.

Orijinal İsmi Sogno
IMDb Rating 5 165 oy
TMDb Puanı 2.7 6 oy

Yönetmen

Oyuncular

Tinto Brass isPresenter / Lifeguard
Presenter / Lifeguard
Yuliya Mayarchuk isDreaming Woman
Dreaming Woman
Mauro Lorenz isYoung Man
Young Man

Similar titles

Gabriel’s Rapture: Part 1 izle
Geleceğe Dönüş 2 4K Filmi izle
Superintelligence izle – Komedi
Bir Bob’s Burgers Filmi izle
Yakıcı Bir Yaz izle
Hooking Up izle – Bağlanmak 2020
Barely Legal izle
Şipşak Aile izle
Kısaca Aşk izle 2021
Yüzüklerin Efendisi 3 Kralın Dönüşü 4K izle
Fındıkkıran ve Dört Diyar izle
Saftirik Greg’in Günlüğü 2021 Animasyon 4K izle