What's happening?

Video Kaynakları 76 Görüntülenme Report Error

  • Filmci Dayıhotstream.club
Three, Volume 1

Three, Volume 1

Mar. 11, 202165 Dak.
Your rating: 0
8 3 votes

Synopsis

‘Three Vol. 1’, korku filmi türünde bir belgesel. Filmin konusu, insanların karanlık yerlerde yüzleşmek zorunda kaldıkları korkunç gerçekleri keşfetmesini konu alır. Film, olağanüstü ve korku dolu anların arkasındaki gerçek arayışını izleyenlere sunar.

Filmin konusu, üç arkadaşın, aileleriyle kötü geçmişleri nedeniyle, oldukça uzak ve tehlikeli bir bölgeye yapmak zorunda oldukları bir yolculuğu konu alıyor. Burada, onların korkunç bir gerçekle yüzleşmelerine neden olan, gizemli bir güç tarafından kontrol edilen hastalıklar ve organizasyonlar vardır.

Arkadaşlar, bu yolculukları sırasında, birbirlerine yardım ederek, birbirlerine destek olmak için güçlerini birleştirmeye karar verirler. Bu arkadaşlıklarının güçlerini ortaya çıkarırken, dehşet verici gerçekleri keşfederler. Çoktan unutulmuş kötü anıların peşinden giderek, yaşadıkları korkuya rağmen, bu gerçekleri keşfetmeye devam ederler.

Bu korku dolu yolculuk sırasındaki gizemli güçlerle başa çıkmak için, arkadaşların becerilerini, güçlerini ve aralarındaki bağı kullanarak, korku ve kaygıyı yenmeleri gerekmektedir. Sonunda, arkadaşlar, çoktan unutulmuş gerçekleri ortaya çıkardıkları ve üstesinden geldikleri bu korkunç yolculuktan sağ olarak çıkabilirler mi? Film, bu arkadaşların büyük savaşını anlatıyor.

Orijinal İsmi Three, Volume 1

Yönetmen

Erika Lust
Yönetmen

Oyuncular

Similar titles

Posta Kutusu izle
Cruising izle Devriye Erotik
Emmanuelle 1 – Hisli Duygular izle
Nymphomaniac Vol II – İtiraf Bölüm 2 izle
Guilty of Romance – Aşk Suçları izle erotizm
Le Feu sous la peau – Ateşli ten izle erotizm
Masumiyet’in İntiharı – The Virgin Suicid izle
Izmena – İhanet izle – Betrayal
Eyes Wide Shut – Gözü Tamamen Kapalı izle
Sogno
Drifters izle
Subay ve Centilmen izle