What's happening?

Video Kaynakları 71 Görüntülenme Report Error

  • Filmci Dayıhotstream.club
Varisu

Varisu

Jan. 11, 2023India170 Dak.N/A
Your rating: 0
10 3 votes

Synopsis

Varisu, Hindistan yapımı bir macera, aksiyon ve dram filmidir. Filmin konusu, başkahramanı Varuş’un yaşamının sonunda kendisinin ve ailesinin hayatına canlı bir anlam katmaya çalışırken zorluklarla karşılaşmasını anlatıyor.

Varuş, yirmi beş yaşındaki, kendine güvenen ve özgüveni olan bir gençtir. Ancak, iş aramakta oldukça başarısızdır ve başının derde girmesinden ötürü ailesi onu desteklemek için çok para harcıyor. Varuş, daha fazla sorumluluk almak ve ailesini desteklemek için gücünün yettiğince çalışmaya başlar. Ancak, iş arama süreci zorluklarla doludur ve Varuş’un yakın arkadaşlarından bazıları, ona iş bulmak için kötü niyetli fikirler verir.

Varuş’a yardım etmek için, ailesi ve arkadaşları onun için sürpriz bir seyahat planlar. Varuş, hikayesinin kahramanı olarak, başına gelen zorlukların üstesinden gelebilmek için kendini sınırlarını zorlamalıdır. Varuş, seyahat etme sürecinde, hayatına anlam katmak, kendini ifade etmek ve kendini keşfetmek için üstesinden gelmesi gereken çeşitli zorluklarla karşılaşacaktır.

Varuş’un arkadaşları, çevresindeki insanlar ve seyahati boyunca karşılaştığı insanlar, onun büyüme sürecinde ona yardım edecektir. Varuş, deneyimleri arttıkça, hayatı hakkında daha fazla şey öğrenecek ve kendini ifade edebilecek.

Varuş, bu macerasının sonunda, hayatına anlam katmak ve ailesini desteklemek için kararlı olacağını anlayacaktır. Varuş, zorlukları aşacak ve hayatına yeni bir anlam ve özgüven katacaktır.

Varisu
Varisu
Varisu
Varisu
Varisu
Varisu
Varisu
Varisu
Varisu
Varisu
Orijinal İsmi வாரிசு
IMDb Rating 6.5 29,926 oy
TMDb Puanı 6.8 13 oy

Similar titles

Hayatta Kalan – The Survivor
Boogie izle
Anchor izle
Deathstroke: Knights & Dragons izle – Film
Konut – Hogar izle
Penceremden izle Netflix 2022
New York’ta Yaşayan Tek Oğlan – The Only Living Boy in New York izle
Adamlar izle
Medieval 2022 Büyük Savaşçı izle
Gerçeğin Peşinde izle
Tavan Arası – Provocation izle
Lunana: A Yak in the Classroom izle