Krater 2023 Disney Plus Türkçe Dublaj izle

What's happening?

Video Kaynakları 37 Görüntülenme Report Error

  • Fragmanı izleyoutube.com
  • Filmci Dayıhotstream.club
Krater

Krater

Ayda geçen bir maceraya var mısın?May. 12, 2023United States104 Dak.PG
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Krater, bir kurmaca filmi olarak, küçük bir kasabada yaşayan ve arkadaşlarıyla birlikte geçirdiği zamanda bolca eğlenen ve çevrede bir şöhretinin oluşmasına neden olan bir grup gencin hikayesini anlatıyor.

Grup, küçük kasabada eğlenceli anılar bırakmaya karar verirler. Sonunda, kasabanın ormanına bir krater oluşturmak için bir plan yaparlar. Planlarını gerçekleştirmek için, çok fazla para ve zaman harcarlar ve kasabanın kurallarını çiğnemeleri gerekecektir. Önceleri planları hafif eğlenceli gibi gözükse de, zamanla planlarının kasabaya ve onların arkadaşlıklarına çok fazla zarar vermesi riski ortaya çıkar.

Grup, kasabada çok sevilen ve saygı duyulan bir grup olmalarının yanı sıra, kasabada yaşayanları etkilemesi için de kararlıdır. Ancak, kasabanın kurallarını çiğnemeleri gibi, arkadaşlarını tehlikeye atmaları gibi, riskler almaktan da çekinmezler. Grup, kasabaya büyük bir krater oluşturmak için kararlıdır ve bunu gerçekleştirmek için her şeyi yapmaya kararlıdır.

Krater, arkadaşlıklarının güçlü olduğunu ve arkadaşlarının arasında bir uyumun olduğunu gösteriyor. Planlarını gerçekleştirmek için arkadaşlarına güvenen ve kararlı olan grup, arkadaşlarının sayesinde krateri gerçekleştirir. Bu sırada, grup üyeleri zorluklarla karşılaşırlar ve aralarındaki bağların güçlenmesiyle yüzleşirler. Krater, arkadaşlıklarının güçlü olduğunu ve risk alarak planlarını gerçekleştirmekten korkmamaları gerektiğini öğretiyor.

Krater
Krater
Krater
Krater
Krater
Krater
Krater
Orijinal İsmi Crater
IMDb Rating 5 1,576 oy
TMDb Puanı 6.731 80 oy

Yönetmen

Oyuncular

Similar titles

Karlar Ülkesi 1 izle
Tüp – Meander 2021 izle
Kırık Kılıçlar Son Görev – Broken Swords The Last In Line izle
İntikam Vakti izle 2021
Simon’s Got a Gift (2019) izle
Lunana: A Yak in the Classroom izle
Elemental: Doğanın Güçleri
Dert Etme Sevgilim izle
Bridge Hollow Laneti 2022 Netflix izle
Se busca papá – Baba Aranıyor izle
Creed 3 izle
Muhteşem Yedili izle