Acidman 2023 Türkçe Dublaj Film izle

What's happening?

Video Kaynakları 24 Görüntülenme Report Error

  • Filmci Dayıhotstream.club
Acidman

Acidman

Mar. 31, 2023United States87 Dak.N/A
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Acidman, 2023 yapımı bir bilim kurgu filmidir. Film, insanların bilinçaltının gizli köşelerinden geçen korku ve gerilim dolu bir macerayı konu alır.

Film, bir grup insanın hafızanın derinliklerinde yer alan ölümcül bir kimyasal maddeye karşı mücadele etmesinin hikâyesini anlatıyor. Anlatılan bu hikâye, insanların hafızalarının karanlık ve gizemli bölümlerine gitmek ve oradan çıkmak için gereken korku ve savaşları konu alıyor.

Film, gizemli bir kimyasal maddenin, insanların hafıza ve bilinçaltına gizlenmesi ile başlıyor. Kötüye kullanılan bu madde, insanların en gizli düşüncelerini, korkularını ve arzularını ortaya çıkarıyor ve onları kontrol altına alıyor.

Grup, kimyasal maddenin kaynağı olan bir laboratuvarı bulmak için dünyayı karşı karşıya getiren bir maceraya çıkıyor. Yolda, korku, ölümcül tehditler ve gizemli varlıklarla mücadele ediyorlar. Grup, tehlikeli maceranın sonunda kimyasal maddenin kaynağını bulmak ve dünyayı kurtarmak için sonuna kadar savaşıyor.

Acidman, insanların bilinçaltının derinliklerine uzanan, korku, gerilim ve maceranın bir araya geldiği şiddetli bir film. Grup, tehlikeli maceranın sonunda ölümcül kimyasal maddelerin kaynağını bulmak ve dünyayı kurtarmak için sonuna kadar savaşıyor. Film, insanların kendileriyle yüzleşmesi ve kendi hafızalarının derinliklerinden çıkmasını önemli bir tema olarak ele alıyor.

Acidman
Acidman
Acidman
Orijinal İsmi Acidman
IMDb Rating 5.4 426 oy
TMDb Puanı 5.7 3 oy

Yönetmen

Oyuncular

Similar titles

Eiffel izle Tarihi Film
Dangerous Liaisons izle – drama
The Noel Diary – Noel Günlüğü Netflix izle
Pazartesi – Monday 2020 Filmi 4K izle
Malcolm ve Marie izle Netflix
Athena 2022 Netflix izle
Medieval 2022 Büyük Savaşçı izle
Aşk ve Küller – Blue Valentine
11 Gün 11 Gece izle
Bir Nefes Daha izle sansürsüz
Il legame – Lanetli Bağlar izle Netflix
Blood on Her Name izle