Balina - The Whale 2022 Türkçe Dublaj Filmi Full HD izle

What's happening?

Video Kaynakları 358 Görüntülenme Report Error

  • Fragmanı izleyoutube.com
  • Filmci Dayıhotstream.club
Balina – The Whale

Balina – The Whale

Dec. 09, 2022United States117 Dak.R
Your rating: 0
7.5 2 votes

Synopsis

The Whale, 2022 yılında vizyona girecek olan bir drama filmidir. Film, bir baba olan Thomas’ın küçük oğlu Jojo’nun hayatındaki değişimleri anlatıyor.

Thomas, kızından ayrıldıktan sonra yalnız kalarak başına kötü bir gün geldi. Jojo, babasının yanında yaşamaya başladı ve ikisi arasında bir bağ kurmaya çalışıyor. Ancak babasının eski hayatından kopamayışı, Jojo’nun hayatını zorlaştırıyor.

Thomas, Jojo’ya hayatının anlamını öğretmeye çalışırken, Jojo’nun kendisi gibi bir balina olarak hayata bağlanmasını istiyor. Jojo, deniz hayatının sırlarını öğrenmek ve babasının hayatındaki önemsiz şeylerden uzak durmak için çabalar.

Jojo, balina olma hayallerini gerçekleştirmek için beraberindeki küçük arkadaşı olan bir kırlangıcın desteğini alır. Thomas, Jojo’nun balina olma hayallerine destek verir ve ona engelleri aşmanın yollarını öğretir. Jojo, hayalindeki balina olmak için çabalarken, babasının sevgisini de arar.

Film, Jojo’nun doğa ile bütünleşmesi ve Thomas’ın hayatındaki değişimleri ile bir baba-oğul hikayesi. Jojo, hayatının anlamını ararken, babası Thomas da küçük oğlunun hayatına katkıda bulunmak için çaba gösteriyor. The Whale, iletişim, sevgi ve güç arasındaki karmaşık ilişkileri gözler önüne seren bir film.

Balina – The Whale
Balina – The Whale
Balina – The Whale
Balina – The Whale
Balina – The Whale
Orijinal İsmi The Whale
IMDb Rating 7.9 38,312 oy
TMDb Puanı 7.777 273 oy

Yönetmen

Oyuncular

Similar titles

Sevgili izle – The Lover – Lamant
Zehirli Sarmaşık izle – Poison Ivy
47 Metre Derinde – Denizde Dehşet
San Andreas Fayı
Brian Banks
Villains izle
Embattled izle
Bizim İçin Şampiyon izle
Zehirli Sarmaşık 2 izle
The Forty-Year-Old Version izle Dram
Blood on Her Name izle
Ana izle