Gelini Öpebilir miyim? Türkçe Dublaj Filmi izle

What's happening?

Video Kaynakları 90 Görüntülenme Report Error

  • Filmci Dayıhotstream.club
Gelini Öpebilir miyim?

Gelini Öpebilir miyim?

Apr. 26, 2023Poland107 Dak.N/A
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Gelini Öpebilir miyim? Polonya’da geçen bir dram filmidir. Film, bir gencin yaşadığı mücadeleleri anlatıyor. Genç, babasının arsa tarımıyla uğraşan küçük bir köyde yaşıyor. Köyün küçük bir ormanı vardır ve orman arasında gizli bir yol vardır. Ancak, bu yol tehlikeli ve genç tehlikeden korunmak ve güvende kalabilmek için kullanmak zorundadır.

Gelini Öpebilir miyim?, çevresindeki insanlar tarafından ürkütücü olarak algılanan bu ormanda, köyün gençleri arasındaki mücadeleyi anlatıyor. Genç, köyün lideri olan babasının arsa tarımını korumaya çalışıyor ve aynı zamanda köyün gençleri ile arasındaki mücadeleyi sürdürüyor. Birden fazla köyün öfkesini karşılamak ve arsa tarımını korumak için, genç her zaman üzerine düşen görevi yerine getirmek zorunda kalıyor.

Gelini Öpebilir miyim?, gencin zorlu mücadelesini ve hayatının her anında karşılaştığı zorlukları anlatıyor. Film, köyün çıkarlarının korunması için babasının arsa tarımının tehlikeleriyle nasıl başa çıkılacağını ve insanlar arasındaki ilişkileri nasıl uyumlu hale getirileceğini gösteriyor. Film, özgüven ve cesaretin öneminin vurgulanmasıyla da doludur.

Gelini Öpebilir miyim?
Gelini Öpebilir miyim?
Orijinal İsmi Gorzko, gorzko!
IMDb Rating 1.6 12 oy
TMDb Puanı 7.25 4 oy

Similar titles

Dual 4K izle
Made in Italy izle
The King’s Daughter izle
Toscana Netflix Filmi 4K izle
Hayalet Ülkenin Tutsakları Netflix Filmi izle
Azizler izle
Barbie
Noel mi, Ben mi?
Anne ve Fahişe izle
Erkeğin Derdi Ceviz Kırmak izle
Mavi En Sıcak Renktir izle Blue is the Warmest Colour
Bir Silahlı Çatışmada Ölmek – Die In A Gunfight