Kimdim Ben? - AKA 2023 Türkçe Dublaj Filmi izle

What's happening?

Kimdim Ben? – AKA

Kimdim Ben? – AKA

Apr. 28, 2023France118 Dak.N/A
Your rating: 0
5.8 6 votes

Synopsis

2023 yapımı AKA filmi, dünyayı ele geçirmek için sınır tanımayan gizli bir organizasyon tarafından çok tehlikeli bir plana alet edilen üç genç arkadaşın hikayesini anlatıyor.

Üç arkadaş, sıradan bir gün okulda olmalarına rağmen, çok özel bir cazibe alanına girerek, farkında olmadan bir bilinmezlik bölgesine sürükleniyor. Bu bölgede, gizli bir organizasyon tarafından çok tehlikeli bir plana alet edilmiştir. Plan, üç arkadaşın üzerinde kontrol sağlamak ve dünyayı ele geçirmek için elinin altındaki tek şey olan, zamanın kontrolünü sağlamaktır.

Üç arkadaş, bilinmezliğin içine girdiklerinde, kendilerini dünyayı tamamen değiştirecek bir maceranın içinde buluyor. Bu maceranın gidişatını değiştirebilmek için, geçmişe ve geleceğe yolculuk yapmak zorunda kalıyor. Gizli organizasyonun planını bozmak için, üç arkadaşın çok zorlu mücadeleler vermesi gerekiyor.

Üç arkadaşın zamanın kontrolünü ele geçirmesine izin vermemek için, yolculuklarının her noktasında düşmanları onları bekliyor. Üç arkadaş, dünya ve gelecekleri için mücadele verirken, zamana karşı zamanın kendisiyle mücadele etmek zorunda kalıyor.

2023 yapımı AKA filminin bu izleği, üç arkadaşın mücadelesini ve gizli organizasyonun planlarını anlatıyor. Film, zamanın kontrolünün bizi daha önce hiç düşünmediğimiz yerlere götürebileceğini ve zorluklarla baş edebileceğimizi öğretiyor.

Kimdim Ben? – AKA
Kimdim Ben? – AKA
Orijinal İsmi AKA
IMDb Rating N/A N/A oy
TMDb Puanı 7.1 8 oy

Yönetmen

Oyuncular

Similar titles

SüngerBob KarePantolon: Firarda izle
Athena 2022 Netflix izle
Kabus Sokağı (2021) izle
Blank Boşluk 2022 izle
Red Notice izle 2021
Hitman: Agent Jun izle
Angela’nın Noel Dileği izle
Musul izle 2019 Netflix
İntikam Vakti izle 2021
Don’t Look Up izle 2021
The Menu
Aşk Dalgaları 2022 Netflix Filmi izle