Körkütük – Druk | HD film izle

What's happening?

Video Kaynakları 527 Görüntülenme Report Error

  • Fragmanı izleyoutube.com
  • Filmci Dayıhotstream.club
Körkütük – Druk

Körkütük – Druk

Sep. 24, 2020Denmark116 Dak.N/A
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Druk, 2020 yapımı bir Danimarka, İsveç ve Norveç ortak yapımı olan komedi-drama türünde bir filmdir.

Film, dört arkadaşın hayatlarının arka planında gerçekleşen bir arkadaşlık, aşk ve uyuşturucu krizi üzerine kurgulanmıştır. Dört arkadaş, çocukluklarından beri birbirlerinin hayatında olan Frank, Bo, Matias ve Gert, çocukluklarının son günlerinde bir araya gelir ve ortak bir gelecek planı yaparlar.

Arkadaşlar, aralarındaki birlikteliği her zaman çok kuvvetli hisseden, birbirlerine karşı samimi duygularını paylaşan ve hayatlarının risklerini birlikte almaya istekli olan bir grup arkadaşının hikayesini anlatıyor. Birbirlerini çok seven arkadaşlar, hayatlarının birbirlerini destekleyecek şekilde devam etmesini istiyorlar. Ancak, sadece eğlenceli kulüp geceleri ve sahil kasabalarından oluşan hayatları, uyuşturucu kullanımı ile birlikte değişmeye başlar.

Dört arkadaş, kısa sürede uyuşturucu krizinin karanlık yüzüyle baş edemeyeceklerini anladıklarında, kendi hayatlarını ve arkadaşlıklarını kurtarmak için zor bir yol seçmek zorunda kalırlar. İçlerindeki duygular, sorumluluklar ve gelecek planlarının çatışmasıyla baş etmeye çalışırken, arkadaşların hiçlikten kimliklerine, duygularından ahlaklarına kadar her şeyi denemek zorunda kalacaklarını anlarlar.

Film, arkadaşların kendilerine, birbirlerine ve hayatlarına olan sevgilerini öne çıkaran bir öykü anlatıyor. Film, arkadaşlıklarının, hayatlarının ve sevdiklerinin korunmasının ne kadar kıymetli olduğunu vurgulayan, konu içerisinde sevgi, arkadaşlık, özgürlük, ahlak ve uyuşturucu bağımlılığının etkilerini konu alan bir hikayedir.

Körkütük – Druk
Körkütük – Druk
Körkütük – Druk
Körkütük – Druk
Körkütük – Druk
Körkütük – Druk
Körkütük – Druk
Körkütük – Druk
Körkütük – Druk
Körkütük – Druk
Orijinal İsmi Druk
IMDb Rating 7.7 147,007 oy
TMDb Puanı 7.7 2,033 oy

Similar titles

A Second Chance: Rivals! izle
Espejo, espejo – Ayna, Ayna izle
Sakın Dinleme izle
Özel Ders
Dawn Breaks Behind the Eyes izle
Beyaz Gürültü
Luck izle – animasyon
Bir Kadının Parçaları izle
Fitoor izle
Kalbimin Sesi izle – Erotik
Simmba izle
Zombieland 1 (2009) izle