Paranoid 2023 Türkçe Dublaj Film izle

What's happening?

Video Kaynakları 19 Görüntülenme Report Error

  • Filmci Dayıhotstream.club
Paranoid

Paranoid

Her şey sil baştanMar. 31, 2023Turkey110 Dak.N/A
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Paranoid, 2023 yılında yayınlanacak bir gerilim filmi. Film, yaşamının hiç ummadığı bir anda kontrolünü kaybetmeye başlayan bir adamın hikayesini anlatıyor.

Film, New York’ta yaşayan ve bir meslek olarak avukatlık yapan Jonathan Miles adındaki bir adamın hikayesini konu alıyor. Jonathan, çevresindekilere karşı sevecen ve yardımsever bir adamdır. Fakat yaşamının bir anda kontrolünü kaybetmeye başlamasıyla her şey değişir.

Jonathan, bir gün çalışma arkadaşlarıyla yemek yerken birden küçük bir krize girer. İnsanlar, onun bir anormallik yaşadığını düşünür ve onu hastaneye götürürler. Orada doktorlar ona sürekli kontrol altında tutmak gerektiğini söylerler. Fakat Jonathan ne olduğunu anlayamıyor.

Jonathan, kendini daha fazla hastaneye gönderilmekten korumak için kendine bir sığınak aramaya başlar. Bu sırada birkaç tuhaf şey yaşar. Örneğin, geceleri rüyalar görmeye başlar. Rüyalarında her zaman aynı kişiyi görür. Bu kişi, kimliği bilinmeyen bir adamdır.

Bu arada, Jonathan’ın geçmişiyle olan bağlantısının ne olduğunu öğrenmek için arayışa girer. Yaptığı araştırmalar, Jonathan’ın daha önce yaşadığı korkutucu ve düşündürücü bir geçmişe sahip olduğunu ortaya çıkarır.

Paranoid, Jonathan’ın yaşadığı bu korkutucu maceranın, gizemli kişiyle olan ilişkisi ve geçmişinin sırrını çözme çabasının hikayesini anlatıyor. Film, Jonathan’ın kontrolünü kaybetmeye başladığı andan itibaren acımasız bir gerilim filmi olarak izleyicileri kendine çekmeyi planlıyor.

Orijinal İsmi Paranoid
IMDb Rating 5.9 13 oy

Yönetmen

Dogus Arslan
Yönetmen

Oyuncular

Similar titles

Last Man Down izle 2021
Çıplak Ten izle – Live Flesh
The Owners izle
Benim için Gör – See for Me (2022) izle
John Wick 3 Parabellum izle
Il legame – Lanetli Bağlar izle Netflix
Şeytanın Düşmanı – The Pope’s Exorcist
Extraction 2 Netflix Filmi izle
Kanayan Çelik – Bleeding Steel izle
Köpekler izle – Straw Dogs (1971)
Black as Night izle – Korku Filmi
Komplo – The Contractor (2022) izle