Rift 2022 Türkçe Dublaj Filmi izle

What's happening?

Video Kaynakları 81 Görüntülenme Report Error

  • Filmci Dayıhotstream.club
Rift

Rift

Nov. 25, 2022United States71 Dak.N/A
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Rift filmini izlemeye başladığınızda, bir dizi fantastik olaylarla karşılaşıyorsunuz. Filmin baş karakteri olan Adina, kendisine özgü güçleri ve korkunç bir gelecek gördüğü, dünyanın sonunu getirecek bir karanlık güçle savaşmak için doğmuştur. Adina’nın özel güçleri, ona karanlık gücü yenmek için gereken gücü ve kendisini özümsenmesini sağlar. Diğer karakterler, Adina ile beraber dünyanın sonunu önlemek için daha güçlü hale gelmek ve kötü güçleri yenmek için çabalar.

Adina, karanlık güçleri yenmek için kendi köklerini araştırırken, kendisine özel güçleriyle birlikte, dünyanın geleceği için umutsuz bir savaşa girişir. Bu özgürlük savaşı, Adina’nın hikayesinin bir parçası olarak film boyunca devam eder. Adina, özgürlük savaşında başarılı olmak için, kötü güçleri yenmek için kendisine özgü güçlerini kullanmak zorundadır.

Rift filminin temel teması, insanların yaşamlarının kontrolünü yaşadıkları toplum tarafından engellenmesi ve bireysel özgürlüklerinin korunmasıdır. Adina, özgürlük savaşında, kendini koruma ve kendi özgürlüklerini elde etme arayışlarıyla öne çıkar. Film, kötü güçleri yenmeye yönelik özgürlük mücadelesinin, kendi özgürlüklerini aramak için girişilen özgürlük savaşının zorluklarını ve kazanımlarını göstermektedir.

Rift, seyircilere özgürlük savaşının önemini ve insanların kendi özgürlüklerini elde etmeye çalışırken karşılaştıkları zorlukları ve yenilgiye uğradıkları sonuçlarını göstermektedir. Adina’nın kötü güçleri yenmeyi başarması, insanlara özgürlük arayışında özgüven ve güç vermektedir. Rift, bir fantastik ve korkutucu hikâyedir, ancak özgürlük savaşının önemini ve kötü güçleri yenmeyi başarmanın gücünü vurgulamaktadır.

Rift
Orijinal İsmi Rift
IMDb Rating 5.2 51 oy

Yönetmen

Jason Winn
Yönetmen

Oyuncular

Darren Cain isSenior Agent Jason Cole
Senior Agent Jason Cole
Josh Hooks isNikolai Valtteri
Nikolai Valtteri
Brooke Montalvo isDr. Savannah Cole
Dr. Savannah Cole
David Lee Garver isSpecial Agent Tyrell Smith
Special Agent Tyrell Smith
Lisa Wu isSupervisory Agent Greene
Supervisory Agent Greene
Jennifer Shumaker isJennifer Mickle
Jennifer Mickle

Similar titles

Kanıt Vücutlar izle Body of Evidence
Yüzüklerin Efendisi 2 İki Kule 4K izle
Skyfire 2019 Kore filmi izle
Kemiklerin Mirası izle – The Legacy of the Bones
Kickboxer: Misilleme izle
Telefon izle – CALL
Büyük Olasılıkla Cinayet – Most Likely To Murder izle
Yıldız Savaşları: Bölüm 2 – Klonlar’ın Saldırısı 4K izle
Army of One izle
The Parts You Lose izle
Herkül: Efsane Başlıyor
Two Sinners and a Mule