Şangaylı Kovboy 2000 Türkçe Dublaj Film izle

What's happening?

Video Kaynakları 26 Görüntülenme Report Error

  • Filmci Dayıhotstream.club
Şangaylı Kovboy

Şangaylı Kovboy

May. 26, 2000United States110 Dak.PG-13
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Şangaylı Kovboy, Jackie Chan ve Owen Wilson’ın başrollerinde yer aldığı 2000 yapımı bir komedi filmidir. Özgün bir konuya sahip olan ve klasik çizgi roman kahramanlarına çağrıştıran bir film olan Shanghai Noon, klasik bir komedi ile güldürürken, muhteşem ve aksiyon dolu sahneleriyle de eğlendiriyor.

Şangaylı Kovboy, Çinli bir prens olan Chon Wang’ın Amerika Birleşik Devletleri’ne maceraya çıkmasını anlatıyor. Prens, görevlendirildiği gibi ABD’ye gider ve Çin’in en değerli kızını kurtarmak için Nevada’daki Carson Şehrine gider. Ancak, prens zorlu bir tehlikeyle karşı karşıya kalır ve istenmeyen bir arkadaşla karşılaşır.

Jackie Chan tarafından canlandırılan prens, kendisine yardım etmek için kötü bir adam olan Roy O’Bannon tarafından tutuklanır. Roy, prensin çok değerli bir taşa sahip olduğunu düşünür ve onu hırsızlıkla suçlayarak prensi esir alır. Roy, prensi Carson Şehri’ne götürmek için bir tren yakalar.

Prens, Roy tarafından esir alındıktan sonra, onun yardımıyla kendisine yardım etmek isteyen başka bir karakterle karşılaşır. Bu karakter, Owen Wilson tarafından canlandırılan gülüşmeli bir kovboy olan Roy’un eski arkadaşı veya akrabası olabilir.

İkili, prensi Carson Şehri’ne götürmek için tehlikeden geçerek maceraya çıkar. Ancak, yolculukları nedeniyle çok fazla zorlukla karşı karşıya kalır ve onları durdurmaya çalışan kötü adamlarla mücadele etmek zorunda kalır.

Sonunda, prensin kızını kurtarmak için bir plan yaparlar ve tüm tehlikeleri aşarak başarıya ulaşırlar. Shanghai Noon, seyirciyi eğlendirirken aynı zamanda savaş, özgürlük ve arkadaşlık temalarının üzerine de değinmektedir. Film, çok renkli ve eğlenceli karakterleriyle izleyiciye unutulmaz bir deneyim yaşatıyor.

Şangaylı Kovboy
Şangaylı Kovboy
Şangaylı Kovboy
Şangaylı Kovboy
Şangaylı Kovboy
Şangaylı Kovboy
Orijinal İsmi Shanghai Noon
IMDb Rating 6.6 131,043 oy
TMDb Puanı 6.408 2,225 oy

Yönetmen

Oyuncular

Jackie Chan isChon Wang
Chon Wang
Owen Wilson isRoy O'Bannon
Roy O'Bannon
Lucy Liu isPrincess Pei Pei
Princess Pei Pei
Xander Berkeley isNathan Van Cleef
Nathan Van Cleef
Roger Yuan isLo Fong
Lo Fong
Yu Rongguang isImperial Guard
Imperial Guard
Brandon Merrill isIndian Wife
Indian Wife

Similar titles

5 Years Apart izle
Düşeş – Mafya Sızıntısı
Sihirbazın Fili – The Magician’s Elephant
Willy’s Wonderland – Willy’nin Harikalar Diyarı izle
CageFighter izle
Şirinler 1 izle
Sırtımdaki Bıçaklar izle
Yollarda – Roads izle
Live Is Life izle
Extinction – Tükeniş
An American Pickle izle – Komedi
Um Pai no Meio do Caminho izle