Su Koruyucuları Geleceğin Beşlisi Türkçe Film izle

What's happening?

Video Kaynakları 75 Görüntülenme Report Error

  • Filmci Dayıhotstream.club
Su Koruyucuları Geleceğin Beşlisi

Su Koruyucuları Geleceğin Beşlisi

Apr. 23, 2023TurkeyN/A
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Su Koruyucuları Geleceğin Beşlisi, üç ergenin, İpek, Can ve Deniz’in arkadaşlığıyla başlayan, büyülü bir maceranın hikayesidir. Çocuklar, kendilerine verilen gizemli bir görev doğrultusunda, çok uzak bir gezegene, X’e gitmek zorunda kalırlar. Can ve Deniz, İpek’in çoktan kaybettiği anne ve babasının kötü bir bilim adamı tarafından kaçırıldığını keşfederler. X gezegenindeki doğal güçleri kullanarak, ergenlerin ülkelerinin kötülüklerle savaşmak için tasarlanan koruyuculardan biri olmak için seçildiklerini öğrenirler.

Büyülü bir maceraya atılırken, çocuklar, gezegende çok kötü şeyler olduğunu keşfeder. Gezegenin kötülüklerinden kurtulmak ve ülkelerinin güvenliğini sağlamak için, çocuklar kendi yolsuzluklarını ortaya çıkarmaya, gezegendeki diğer koruyucularla işbirliği yapmaya ve kötü adamı yenmek için çabalamaya başlar.

Çocuklar, çeşitli yetenekleri ve özellikleri sayesinde, kötü adamı yenmek için kendi özgünlüklerini kullanır. Birbirlerine destek olurlar ve çok kötü durumlardan başarıyla çıkmayı öğrenirler. İpek, Can ve Deniz, gezegen X’i kötü adamdan kurtarır ve ülkelerinin güvenliğini sağlar.

Geleceğin Beşlisi, çocukların kahramanlıklarını, bir araya gelmelerini ve kötü adamı yenmelerini hikaye eder. Gezegenler arası seyahat, gizemli koruyucular, büyülü güçler ve çocukların kendi özgünlüklerini kullanmaları hakkında dersler öğreten, çocuklar için eğlenceli bir filmdir.

Orijinal İsmi Su Koruyucuları: Geleceğin Beşlisi
IMDb Rating N/A N/A oy

Similar titles

Babamın Ceketi izle
John Carter İki Dünya Arasında izle
Çağrı izle – The Message
Annaatthe izle
A Christmas Proposal – Bir Noel Teklifi izle
Ninja Kaplumbağalar’ın Yükselişi Netflix Filmi izle
Doktor Strange Çoklu Evren Çılgınlığında izle
Bizim Köyün Şarkısı izle sansürsüz
The Marvels izle
Buzkıran – The Icebreaker – Ledokol izle
Hobbit 2 Smaug’un Çorak Toprakları 4K izle
Yıldız Savaşları: Bölüm 2 – Klonlar’ın Saldırısı 4K izle